KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11468564

nr 1146 8564

Johan Leksell

(1874-1932), Sverige

Etsning, Porträtt, signerad, 39x20

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 november 2017
kl 19:32:26

27/11 18:49:09 1      100 kr
27/11 18:55:26 2      Vinnande bud

Johan Leksell

Läs mer om Johan Leksell